Biuro podróży Abintus
322410301
Zostaw wiadomość - oddzwonimy
Kraj / Region
Wylot z / wyjazd z
Rodzaj oferty
Wyjazd od
Powrót do
Cena od ... do
Transport
Parametry hotelu
Kategoria
Wyżywienie
Długość pobytu
Udogodnienia
Uczestnicy
Liczba dorosłych
Liczba dzieci
Parametry dodatkowe
Opinie o hotelach
Wyszukaj na mapie
Zaznacz na mapie miejsce, do którego chcesz jechać
i szukaj ofert w promieniu :
Temperatury
Wpisz nazwę hotelu
Organizator
Nasza ocena
Last Minute
All inclusive
Regulamin rezerwacji

1. Wyszukiwanie i wybór oferty spełniającej Państwa kryteria.
W celu wybrania interesującej Państwa oferty, należy skorzystać z wyszukiwarki znajdującej się
na stronie głównej.. Po wpisaniu kryteriów wyszukiwania, pojawią się dostępne oferty, w danym terminie. Klikając na najbardziej interesującą Państwa, można zobaczyć jej szczegóły.
W tym momencie mają Państwo możliwość, dokonania rezerwacji wstępnej lub zapytania o ofertę kontaktując się z naszym konsultantem.

2. Rezerwacja wstępna.
Po dokonaniu wyboru, można  dokonać rezerwacji wstępnej, klikając przycisk „REZERWUJ”.
Wypełniając formularz na stronie przekażą nam Państwo niezbędne dane do przygotowania dokumentów, nie oznacza to jednak gwarancji wyjazdu (nie jest to zawarcie umowy w rozumieniu kodeksu cywilnego) oraz jednocześnie nie obliguje do ponoszenia jakichkolwiek kosztów.
Wypełniony formularz zgłoszeniowy zostaje przesłany do odpowiedniej osoby, która będzie Państwa opiekunem i pomoże załatwić dalsze formalności.

3. Podpisanie umowy i płatności
Po sprawdzeniu dostępności miejsc nasz konsultant skontaktuje się z Państwem/droga mailową
lub telefonicznie). Po potwierdzeniu chęci udziału w imprezie i potwierdzeniu ceny, doradca prześle do Państwa wypełnioną umowę – zgłoszenie wraz z warunkami uczestnictwa.
Po zapoznaniu się z dokumentami i zaakceptowaniu warunków podróży dokonujecie Państwo wpłaty podanej kwoty na wskazane konto.

4. Polityka ochrony prywatności.
Biuro Podróży Abintus jest agentem sprzedającym usługi turystyczne takie jak przeloty, wycieczki pakietowe oraz rezerwacje hotelowe. W celu zapewnienia właściwego świadczenia usług przez biuro istotne jest  gromadzenie, uzyskiwanie i przetwarzanie danych osobowych klientów. Ochronę danych osobowych swoich klientów stawiamy na pierwszym miejscu.
Biuro Podróży Abintus gromadzi, uzyskuje i przetwarza dane osobowe swoich klientów dla celów lub w związku z:

  • rezerwacją pakietów turystycznych, przelotów i hoteli i związanymi z nimi działaniami administracyjnymi,
  • uczestnictwem klienta w konkursach i kampaniach reklamowych,
  • przetwarzaniem i rozpatrywaniem roszczeń klientów.

Dane zapisane są w zabezpieczonej bazie danych i traktowane poufnie. Dostęp do danych posiadają oprócz B.P. Abintus również bezpośrednio związani z rezerwacją usługodawcy (touroperator, linie lotnicze, hotel) i są oni również zobowiązani do trzymania danych w tajemnicy według ustawy o ochronie danych osobowych.
 

5. Ważne informacje.
  • Biuro Podróży Abintus występuje w ramach swojej działalności jako Agent sprzedający usługi turystyczne takie jak przeloty, wycieczki pakietowe oraz rezerwacje hotelowe.
  • W przypadku przeprowadzenia rezerwacji usługi turystycznej zostaje zawarta umowa wyłącznie między Państwem (Klientem) a konkretnym organizatorem imprezy turystycznej.
  • Chcemy podkreślić, że każde warunki uczestnictwa w imprezie organizatora są wiążące dla stron i zalecamy, aby Państwo się z nimi dokładnie zapoznali poprzez kliknięcie na logo konkretnego organizatora.
  • Zgodnie z przepisami prawa B.P. Abintus jako  Agent nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek decyzje organizatora imprezy - dotyczące zmian w realizacji imprezy turystycznej lub cen. W przypadku zmian ze strony organizatora Klient może zgłosić reklamację do organizatora (bezpośrednio lub za naszym pośrednictwem).
     
dotpay
facebook
touroperator
Najlepsze oferty urlopu prosto
na Twoją skrzynkę e-mail

Biuro podróży Abintus Chorzów

Witamy na stronie internetowej chorzowskiego biura podróży Abintus! Jesteśmy placówką, która oferuje swoim Klientom atrakcyjne, niezapomniane wyjazdy wakacyjne, wycieczki i wiele innych. Jeżeli pragniesz odbyć wspaniałą podróż, zobaczyć nowe rejony świata, samemu doświadczyć, że świat naprawdę jest piękny, a oprócz tego ciekawie przeżyć wakacje, oferta biura podróży Abintus w Chorzowie to strzał w dziesiątkę! Spośród innych biur podróży w Chorzowie wyróżnia nas to, że proponujemy wyjazdy najlepszych touroperatorów: tylko u nas znajdziecie Państwo naprawdę godne polecenia wycieczki w atrakcyjnych cenach. Co sezon Abintus przygotowuje dużo wyjazdów w różne interesujące regiony Świata.

Biuro podróży Świętochłowice, Ruda Śląska, Bytom, Śiemianowice Śląskie, Katowice

Z naszej oferty korzystają Klienci z całego regionu, między innymi Chorzów, Świętochłowice, Ruda Śląska, Bytom, Śiemianowice Śląskie czy Katowice. Zapraszamy do skorzystania z usług biura podróży Abintus w Chorzowie i przekonania się, dlaczego organizowane przez nas wycieczki cieszą się tak dużym powodzeniem wśród turystów. Z biurem Abintus każdy urlop, nawet krótki, jest udany!