Biuro podróży Abintus
322410301
Zostaw wiadomość - oddzwonimy
Kraj / Region
Wylot z / wyjazd z
Rodzaj oferty
Wyjazd od
Powrót do
Cena od ... do
Transport
Parametry hotelu
Kategoria
Wyżywienie
Długość pobytu
Udogodnienia
Uczestnicy
Liczba dorosłych
Liczba dzieci
Parametry dodatkowe
Opinie o hotelach
Wyszukaj na mapie
Zaznacz na mapie miejsce, do którego chcesz jechać
i szukaj ofert w promieniu :
Temperatury
Wpisz nazwę hotelu
Organizator
Nasza ocena
Last Minute
All inclusive
FAQ

Dlaczego warto skorzystać z usług Waszego biura?

Biura podróży do miejsca, które proponują swoim Klientom ciekawe i atrakcyjne wyjazdy. W każdym większym mieście znajduje się co najmniej jedno biuro podróży. My jesteśmy jednym z najczęściej odwiedzanych biur podróży w mieście Chorzów. Świadczy to o tym, że Klienci nam ufają. Dzieje się tak dlatego, ponieważ nasze biuro podróży oferuje niezwykle szeroki zakres wycieczek i wyjazdów, dzięki któremu każdy z Klientów znajdzie coś dla siebie.
 

Podróżować samolotem czy autokarem?

Wszystko zależy od tego, czy planuje się dużo zwiedzać czy po prostu wypocząć w jakimś atrakcyjnym miejscu i ewentualnie na miejscu wykupić wycieczkę. Osoby przychodzące do naszego biura podróży w mieście Chorzów mają różne potrzeby, dlatego traktujemy je bardzo indywidualnie i na początku zawsze pytamy o ich preferencje: o to, czy są prawdziwymi łowcami przygód (wtedy polecamy autokar), czy preferują stacjonarne wakacje (w takim przypadku polecamy samolot). Wycieczki autokarowe to tzw. objazdówki, decydują się na nie zazwyczaj osoby chcące aktywnie spędzać wolny czas i nastawione na intensywne poznawanie nowych miejsc. Podróż samolotem to opcja wybierana częściej przez osoby starsze lub rodziny z dziećmi. Biura podróży z pewnością zaproponują Państwu najkorzystniejszą opcję transportu, dopasowaną do Waszych oczekiwań.
 

Kto korzysta z Waszej oferty? 

Z naszej oferty korzystają Klienci z całego regionu, między innymi z takich miast, jak Ruda Śląska, Bytom czy Katowice. Zapraszamy do skorzystania z usług naszego biura podróży i przekonania się na własnej skórze, dlaczego organizowane przez nas wycieczki cieszą się tak dużym powodzeniem wśród turystów.
 

Czy znajdę u Was coś dla siebie?

Na pewno! Nasza oferta tym różni się od tej przygotowywanej przez inne biura podróży, które mają swoje siedziby w takich miastach, jak Bytom czy Katowice, że jest niezwykle szeroka: proponujemy bowiem Państwu najciekawsze, sprawdzone wycieczki najlepszych polskich operatorów. Gwarantujemy, że w takim gąszczu ofert z pewnością traficie Państwo na propozycję, która będzie doskonale pasowała do Waszych oczekiwań i upodobań.
 

Czy wyjazd z waszym biurem jest bezpieczny?

Zapewniamy, że podczas wyjazdu organizowanego przez nasze biuro podróży nie będziecie musieli Państwo o nic się martwić – to my zadbamy o wszystko! Nie tylko o bezpieczną podróż tam i z powrotem, pyszne jedzenie i komfortowe zakwaterowanie, ale też o całą gamę niezwykłych atrakcji. Z usług naszego biura podróży korzystają mieszkańcy całego Śląska, m.in. osoby żyjące w takich miastach, jak Bytom, Chorzów, Katowice czy Ruda Śląska. Jesteśmy biurem sprawdzonym i polecanym przez wielu zadowolonych Klientów. Gorąco zachęcamy do dołączenia do ich grona!

dotpay
facebook
touroperator
Najlepsze oferty urlopu prosto
na Twoją skrzynkę e-mail

Biuro podróży Abintus Chorzów

Witamy na stronie internetowej chorzowskiego biura podróży Abintus! Jesteśmy placówką, która oferuje swoim Klientom atrakcyjne, niezapomniane wyjazdy wakacyjne, wycieczki i wiele innych. Jeżeli pragniesz odbyć wspaniałą podróż, zobaczyć nowe rejony świata, samemu doświadczyć, że świat naprawdę jest piękny, a oprócz tego ciekawie przeżyć wakacje, oferta biura podróży Abintus w Chorzowie to strzał w dziesiątkę! Spośród innych biur podróży w Chorzowie wyróżnia nas to, że proponujemy wyjazdy najlepszych touroperatorów: tylko u nas znajdziecie Państwo naprawdę godne polecenia wycieczki w atrakcyjnych cenach. Co sezon Abintus przygotowuje dużo wyjazdów w różne interesujące regiony Świata.

Biuro podróży Świętochłowice, Ruda Śląska, Bytom, Śiemianowice Śląskie, Katowice

Z naszej oferty korzystają Klienci z całego regionu, między innymi Chorzów, Świętochłowice, Ruda Śląska, Bytom, Śiemianowice Śląskie czy Katowice. Zapraszamy do skorzystania z usług biura podróży Abintus w Chorzowie i przekonania się, dlaczego organizowane przez nas wycieczki cieszą się tak dużym powodzeniem wśród turystów. Z biurem Abintus każdy urlop, nawet krótki, jest udany!